Wyniki wyszukiwania: 49
-
5 pokojowe, jednopoziomowe na Kabatach ciche
mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Kabaty, Melchiora Wańkowicza
Do sprzedaży luksusowy i klimatyczny apartament 5 pokojowy, jednopoziomowy o powierzchni 131,40 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Kasztanowej i Lasu Kabackiego, przy ul. Wańkowicza na Kabatach w Warszawie. Kameralny budynek z 2006 roku z windą położony na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, w doskonałej lokalizacji, tuż przy stacji...
Powierzchnia 131,40 m2 Cena za m2 11 416 PLN Cena 1 500 000 PLN